פסיכו-לוג

מחזה מאת אופק לוי

פואמה אוטוביוגרפית
 

המחזה "פסיכו–לוג" מביא את סיפורו של רועי, בחור בן שמונה עשרה הסובל מהפרעה בשם "דה-פרסונליזציה".
 

רועי מגיע אל הפגישה השבועית אצל הפסיכולוג שלו, אודי, במהלכה אודי שם לב שקיימת החמרה במצבו הנפשי של רועי ומבין כי הוא יהיה חייב לעמת את רועי עם האירועים שגרמו לו לבעיה הפסיכיאטרית.
הוא מכניס אותו למצב של טראנס עמוק, ובכך רועי חוזר לאותם אירועים משמעותיים שבעקבותיהם הוא סובל מההפרעה ומנסה לסדר אותם מחדש בראשו. במהלך המחזה הקהל נחשף לסודות חייו, מחשבותיו ורגשותיו וכמו כן גם למודעות לעוצמת הפגיעה, לעומק הכאב ולהשלכות ארוכות הטווח.
 

2018 - עלה בתיאטרון "צוותא" בבימויו של אופק לוי.
2018 - עלה ב-Screening Room Theatre, ברלין.

 

"ישבתי והתמוגגתי. אופק לוי עומד על הבמה בצורה שמרתקת אותך ומרגשת אותך עם נוכחת בימתית חזקה ומסקרנת. המחזה חושפני ואמיץ וההצגה מטלטלת אותך. את הערב הזה עוד אזכור... ואני בטוח שנשמע על אופק לוי עוד הרבה", צדי צרפתי. 

"לוי עם שלוש הצגות מאחוריו ותאווה בלתי נשלטת לחקור את מהות החיים עומד על הבמה כשהוא משדר ניסיון של אדם בן 50, ומגלה פוטנציאל גדול בכתיבה, ביצירה ובמשחק." דוד רוזנטל, וואלה!

"קטעי הריקוד המשולבים במחזה, שיצרה עדיה שטרן, מביאים את הייחודיות והמבריקות שלה. מרתק!", "אופק לוי משחק בצורה מפליאה ומדהימה. היכולת להתמודד עם שכבות רבות ואינטנסיביות כזאת פשוט פנומנלית." רונית סוזן, Broadway World.

"היצירה של אופק לוי ללא ספק מתעלה על כל הציפיות, והיא כזאת שלא הייתה מביישת גם את אחד מהתאטראות הגדולים בארץ" איתמר אביב

 

באפשרותכם לקנות את המחזה ובכך להעריך את שעות העבודה והמחשבה של המחזאי בעבודה. לפניכם 3 אופציות תשלום משתנות דרך PayPal.
אפשר לשלם גם מבלי חשבון פעיל ב-PayPal.

 
 

*

 
 
 

תשלום של 100 ש״ח

 
 

תשלום של 35 ש״ח

 
 

תשלום של 55 ש״ח